Prenájom herných konzol a racing simulátorov

... zábavné atrakcie pre váš event

Stále hľadáte, čo vám chýba na akcii a nie ste si istí, čo to je? Ponúkame zábavné atrakcie šité na mieru, či už ide o event, firemný večierok alebo rodinnú oslavu. Široký výber od fotokútikov po herné konzoly, od spoločenských hier v nadživotnej veľkosti po zážitky vo virtuálnej realite, splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky. Prenajmite si atrakcie, bez akých sa žiaden event nezaobíde, ešte dnes.

party-hry shadow

Reactable je interaktívny hudobný nástroj s unikátnym ovládaním. Koncepcia je založená na spájaní samplov, loopov. Pozostáva z niekoľkých kociek, z ktorých každá predstavuje iný zvuk. Položením objektov na stôl sa aktivuje zvuk ktorý je priamo na obrazovke stola okamžite zvizualizovaný. Parametre samplov je možné meniť točením kocky. Zvuky môžete ďalej modulovať pridaním rôznych efektov a filtrov. Na stole môže hrať spoločne viacero ľudí. Reactable je ideálnym nástrojom na výuku fungovania, spájania, kompozície hudobných samplov hravým a zaujímavým spôsobom.

Veľmi atraktívne je aj živé vystúpenie s DJom. Reactable ste mohli vidieť aj na koncertoch speváčky Bjork alebo skupiny Coldplay.