Prenájom herných konzol a racing simulátorov

... zábavné atrakcie pre váš event

Stále hľadáte, čo vám chýba na akcii a nie ste si istí, čo to je? Ponúkame zábavné atrakcie šité na mieru, či už ide o event, firemný večierok alebo rodinnú oslavu. Široký výber od fotokútikov po herné konzoly, od spoločenských hier v nadživotnej veľkosti po zážitky vo virtuálnej realite, splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky. Prenajmite si atrakcie, bez akých sa žiaden event nezaobíde, ešte dnes.

party-hry shadow

Unikátny tréningový program, aký sa používa napríklad u pilotov F1 na otestovanie reakčného času a cibrenie reflexov.

Lovec Svetla kombinuje fitness a zábavu do jednej disciplíny - zhasínate stláčaním ciele umiestnené na konštrukcii, pred ktorou stojíte. Cieľom je ich čo najrýchlejšie zhasnúť.

Lovec Svetla je vhodný pre všetky vekové kategórie (konštrukcia je výškovo nastaviteľná pre malých aj veľkých) a umožňuje hrať až dvom hráčom súčasne, čo podporuje súťaživosť medzi zúčastnenými.

Herné režimy:

Lov (hunt) - rozsvieti sa vždy iba jeden cieľ a pokým ho hráč nestlačí, zostane svietiť. Hrá sa na čas a meria sa počet stlačených rozsvietených tlačidiel.

Naháňačka (Chase) - cieľ zostane svietiť iba po krátku dobu. Ak nie je stlačený, rozsvieti sa ďalší. Hrá sa na čas a meria sa počet stlačených rozsvietených tlačidiel. Ak nestihnete stlačiť žiadne, máte 0 bodov.

Výdrž (Endurance) - cieľ je rozsvietený obyčajne na dobu kratšiu ako dve sekundy. Ak je stlačený, rozsvieti sa ďalší a hra pokračuje. Ak to hráč nestihne, hra v tom momente končí. Meria sa počet stlačených rozsvietených tlačidiel.