Prenájom herných konzol a racing simulátorov

... zábavné atrakcie pre váš event

Stále hľadáte, čo vám chýba na akcii a nie ste si istí, čo to je? Ponúkame zábavné atrakcie šité na mieru, či už ide o event, firemný večierok alebo rodinnú oslavu. Široký výber od fotokútikov po herné konzoly, od spoločenských hier v nadživotnej veľkosti po zážitky vo virtuálnej realite, splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky. Prenajmite si atrakcie, bez akých sa žiaden event nezaobíde, ešte dnes.

party-hry shadow

Tony Hawk prichádza s novinkou! Teraz budete jazdiť na naozajstnej doske bez potreby komplexných kombinácií pri stláčaní gombíkov, alebo analógových joystickov. Nové bezdrôtové herné zariadenie bolo vytvorené podľa reálnej predlohy a požiadaviek samotných hráčov. Doska reaguje vďaka postranným senzorom na pohyb vašich rúk, rovnako, ako na prenášanie váhy tela z jednej nohy na druhú, presne ako na skutočnom skateboarde.

Hra má viac stupňov obiažnosti, takže si ju môže zahrať každý. Jazdiť budete v šiestich lokáciách sveta v štyroch herných módoch, naučíte sa cez 100 trikov s doskou a svoje umenie ukážete na ulici i na rampe a na kopci.